ZOBACZ JAK MOŻESZ NAM POMÓC
WOLONTARIAT
Czas, uśmiech, bezinteresowna pomoc, to najpiękniejsze i najcenniejsze, co możemy podarować drugiemu człowiekowi. Jeśli chcesz razem z nami dzielić się tym z innymi - dołącz do naszego Zespołu jako Wolontariusz. Potrzebujemy osób, które pomogą naszym podopiecznym w odrabianiu lekcji, udzielą korepetycji, pomogą rozwijać twórcze umiejętności, czy po prostu zorganizują dla nich ciekawe gry i zabawy. Jesteśmy także otwarci na Twoje pomysły. Z przyjemnością podejmiemy również współpracę z Wolontariuszami, którzy posiadają wiedzę specjalistyczną - psychologami, pedagogami, psychoterapeutami, prawnikami, programistami, grafikami komputerowymi (otwarty katalog).... Wierzymy, że dobro zawsze wraca i to ze zdwojoną siłą, a nic nie daje tyle satysfakcji, co wdzięczność i radość osób, którym pomagamy.

DAROWIZNY
Nasze stowarzyszenie działa dzięki środkom publicznym oraz wsparciu prywatnych osób i przedsiębiorstw, które są naszymi Aniołami. Ty też możesz nim zostać! Nie oczekujemy setek a nawet dziesiątek tysięcy. Każda, nawet drobna kwota to dla nas wycieczka do zoo, wspólne wyjście do kina lub zakup sprzętu czy zabawek. Wszystko, aby nasi podopieczni mogli spędzać czas w aktywny sposób oraz udowadniać sobie i rodzicom, że większa świadomość świata, to większa samodzielność. Poza darowiznami finansowymi, będziemy wdzięczni za wszelkie darowizny rzeczowe. Zawsze przydadzą nam się farby plakatowe, bloki techniczne, kredki czy planszówki. Jeżeli nadal masz wątpliwości co będzie najlepsze, zadzwoń i zapytaj naszych opiekunów!

JEDEN PROCENT PODATKU
Pomoc jest jak promienie słońca, im więcej jej dajemy, tym bardziej rozjaśniają horyzont. Rozliczając roczny podatek możesz podarować nam jeden promyk – swój 1% podatku. Dla Ciebie to niewielka część, którą i tak oddajesz. Dla nas to nowe możliwości, podejmowanie dalszych działań wspieranie dzieci, młodzieży oraz rodzin znajdujących się w trudnej sytuacji życiowej. Od 2010 r. robimy wszystko aby nasi podopieczni uzyskali jak najlepsze wsparcie psychologów, pedagogów, terapeutów i prawników. Dla nas liczy się człowiek, jego plany i marzenia. Wesprzyj nas, abyśmy mogli pomagać je spełniać i dalej czynić dobro.
1%
Rozlicz swój PIT za darmo - przekazując nam
Darmowe rozliczenie PIT we współpracy z Instytutem Wsparcia Organizacji Pozarządowych
w ramach projektu PITax.pl dla OPP
Ta strona została sfinansowana z darowizn 1% podatku.